Previous
Previous Product Image

женска блуза

1.790,00 ден
Next

женска јакна

2.790,00 ден
Next Product Image

женска блуза

1.790,00 ден

Бела женска блуза со долги ракави од FLAIR. Принтот SKY RUN и мал детал зашиен на ракавот го освежуваат моделот. Блузата е погодна за постудените месеци и никогаш не е излишно да ја имате во вашата гардероба. Моделот го има во варијанта за Неа и за Него. Сите блузи се изработени од квалитетни и удобни ткаенини.
SKU: SKY RUN 0504003 Categories: , , Tags: , ,

Description

Состав:

71.2% памук,

28.8% полиестер.

Additional information

Боја

Величина

, , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “женска блуза”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping