Previous
Previous Product Image

долен дел тренерки

2.090,00 ден
Next

машки патики

5.190,00 ден
Next Product Image

долен дел

1.890,00 ден

Чист дизајн, женски спортски панталони Flair,италијански стил. Ногата завршува со прилепување на дното. Панталоните се удобни и практични, погодни и за секојдневниот живот и за спортот. Материјалот е мек и густ. Се комбинира со многу маици, блузи, патики и други производи од страницата.

Additional information

Величина

, , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “долен дел”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping