Previous
Previous Product Image

тренерки

4.390,00 ден
Next

долен дел

2.090,00 ден
Next Product Image

блуза

1.790,00 ден

Актуелни модели на женски блузи со долги ракави од FLAIR. Блузата има принт SKY RUN и мал детал сошиен на ракавот. Сечењето е полу-монтирано, бојата е антрацитна меланжа. Освежете ја вашата гардероба токму со овој модел, кој е достапен во верзија за Неа и за Него. Сите блузи се направени од меки и удобни ткаенини. 
Истражете ги нашите понуди на интернет и изберете модел кој одговара на вашиот неповторлив стил.
SKU: 0504004 Categories: , , Tags: , , , ,

Description

Сoстав:

71.2% памук,

28.8% полиестер

Актуелни модели на женски блузи со долги ракави од FLAIR. Блузата има принт SKY RUN и мал детал сошиен на ракавот. Сечењето е полу-монтирано, бојата е антрацитна меланжа. Освежете ја вашата гардероба токму со овој модел, кој е достапен во верзија за Неа и за Него. Сите блузи се направени од меки и удобни ткаенини. Истражете ги нашите понуди на интернет и изберете модел кој одговара на вашиот неповторлив стил.

Additional information

Боја

Величина

, , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “блуза”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping