Previous
Previous Product Image

јакна

6.390,00 ден
Next

машки патики

4.590,00 ден
Next Product Image

Јакна

6.390,00 ден

Feel The Move – јакна од типот зимски капут со силиконски фил. Лабава, права силуета, средна должина. Има два странични џебови со патент и два горни џебови. За поголема изолација е двојното, предно прицврстување, со помош на двонасочна патент и со помош на велкро лента со натпис FEEL THE MOVE.

Description

Сoстав: 100% полиестер

Additional information

Величина

,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јакна”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping