Previous
Previous Product Image

хеланки

1.290,00 ден
Next

дуксер

1.790,00 ден
Next Product Image

хеланки

1.290,00 ден

Дизајниран за спортски дами кои бараат удобност - хеланки од фитнес серијата FLAIR. Класичен чист модел со мало лого на дното. Ременот е широк, но затегнат материјал кој ги нагласува облините на телото. Должината е средна - малку над коленото. Изберете ја вашата големина и нарачајте онлајн. 

Description

Состав: 

90% полиестер
10% еластин

Additional information

Величина

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “хеланки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping