Previous
Previous Product Image

Тренерки

4.690,00 ден
Next

тренерки

4.690,00 ден
Next Product Image

Тренерки

4.690,00 ден

Flair SKY црна женска облека со спектакуларен крој. Горниот дел е краток, ракавот е раглан и завршува со ластик на зглобовите и на половината. Има џебови напред. Ногата исто така завршува со ластик. Ткаенината на облеката е дијагонална памук. Изберете ја вашата големина и нарачајте онлајн. Со свеж младешки модел ќе се чувствувате удобно и ќе бидете забележани насекаде.
Достапен во салоните на Flair во Гостивар и Тетово .

Description

Состав: 

  65% памук,  

  35% полиестер.

Additional information

Боја

Величина

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping