Previous
Previous Product Image

женски патики

3.990,00 ден
Next

хеланки

1.890,00 ден
Next Product Image

Тренерки

4.690,00 ден

Бидете ажурирани и стилски со одличната облека во розова боја, од серијата FLAIR SKY - нова колекција. Со свеж младешки модел ќе се чувствувате удобно и ќе бидете забележани насекаде. Изберете ја вашата големина и нарачајте онлајн

Description

Состав:
 
65% памук,

35% полиестер.

Бидете дел од FLAIR екипата !

Additional information

Величина

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping