Previous
Previous Product Image

тренерки

4.890,00 ден
Next

блуза

1.790,00 ден
Next Product Image

тренерки

4.390,00 ден

Женски аутфит во бордо боја, од зимската колекција Flair. Горниот дел е заоблен и подолг одзади, ракавот е раглан и завршува со манжетна кај зглобовите. Дното има еластичен струк и завршува со манжетна. 
Изберете ја вашата големина и нарачајте онлајн.
SKU: N/A Categories: , ,

Description

Состав:

85% памук,

15% полиестер.

Additional information

Величина

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping