Previous
Previous Product Image

тренерки

4.690,00 ден
Next

тренерки

4.890,00 ден
Next Product Image

тренерки

4.390,00 ден

Женски аутфит од колекцијата FLAIR FEEL THE MOVE. Моделот одлично ја обликува фигурата, а тесната ткаенина одлично се вклопува на телото. Совршена комбинација со маичките од истата серија. Бесплатна достава над 3000 денари. Опција за преглед, лесна замена.
Одберете величина и нарачајте Online.

Description

Состав:

70% памук,

20% полестер,

10% еластан.

Additional information

Боја

Величина

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping