Previous
Previous Product Image

тренерки

5.390,00 ден
Next

тренерки

5.090,00 ден
Next Product Image

тренерки

4.890,00 ден

Двобојни женски тренерки, од новата колекција FLAIR - FW21. Главната боја е темно сина, во комбинација со сива меланжа само на сакото. Сакото е заоблено одоздола, и подолго одзади. Џебовите на сакото и спортските панталони се без патенти. 

Description

Состав:

80% памук

20% полиестер

Additional information

Величина

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping