Previous
Previous Product Image

женски патики

5.190,00 ден
Next

машки патики

4.390,00 ден
Next Product Image

машки патики

5.190,00 ден

SKY RUN SS22 - унисекс спортски чевли, дел од новата колекција пролет-лето SS22 на Flair. Чисти линии во црна и сива боја, во комбинација со силиконски украси и гумено лого на јазикот. Достапни се и во бела боја.
SKU: SKY RUN SS22 880049 Categories: , , Tags: , , , , ,

Description

Состав:

горен дел – текстил,

ѓон – гума

Additional information

Број

, , , , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping