Previous
Previous Product Image

машки патики

4.190,00 ден
Next

машки патики

4.490,00 ден
Next Product Image

машки патики

5.190,00 ден

EASY FLEX FW22 - лесно и пријатно движење со машките спортски чевли, дел од зимската колекција FW22 на Flair. Докажан дводелен ѓон кој дава поголема слобода на движење на стапалото. Се одликува со големо странично лого што е во контраст на позадината.
Изберте бројче и нарачајте Online преку нашата веб-страна .

Description

Состав: 

горен дел - мазна кожа, 
ѓон - гума

Additional information

Број

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping