Previous
Previous Product Image

машки патики

5.190,00 ден
Next

машки патики

5.190,00 ден
Next Product Image

машки патики

4.190,00 ден

Уникатниот систем SKY RUN ви дава исклучителна удобност и дизајн. Тие комбинираат флексибилност, мекост и максимална вентилација,во едно Влошката Silver Ions со моќна антибактериска дренажа делува свежо и удобно за време на тренинг или дневни прошетки.
Одберете број и купете online преку нашата веб - страна.

Description

Состав:

горен дел – Синтетика

ѓон – MD+RB

 

Производител: Flair

Достапност: На залиха

 

Additional information

Број

, , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping