Previous
Previous Product Image

машки патики

4.190,00 ден
Next

машки патики

4.390,00 ден
Next Product Image

машки патики

4.190,00 ден

MOON Flair Shoes

MOON Flair Shoes – MOON. Одличен изглед во боја со модерен ефект, погоден за сезоната пролет-лето. Ѓонот совршено ја нагласува иновативната технологија и дизајн.Загарантирана е удобност при движење.Можете да ги најдете и во сина и црвена боја.
SKU: MOON FLYKNIT 880039 Categories: , , Tags: , , , , ,

Description

Состав:

- горен дел - Синтетика

- ѓон - MD+RB

Additional information

Број

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping