Previous
Previous Product Image

машки патики

5.190,00 ден
Next

машки патики

4.190,00 ден
Next Product Image

машки патики

4.190,00 ден

MOON FLYKNIT

MOON Flair . Одличен изглед во боја со модерен ефект, погоден за сезоната пролет-лето-eсен. Ѓонот совршено ја нагласува иновативната технологија и дизајн.Загарантирана удобност при движење. Можете да ги најдете и во сина и црвена боја.
Нарачајте Оnline .
SKU: 870039 Categories: , , Tags: , ,

Description

Состав:

- горен дел - Синтетика

- ѓон - MD+RB

Additional information

Број

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping