Previous
Previous Product Image

машка маица

1.190,00 ден
Next

машка маица

1.190,00 ден
Next Product Image

машка маица

1.190,00 ден

Машка маичка со црн талент. Чист модел, со голем принт во боја кој ги покрива предниот дел и делот. Се комбинира со многу од ставките на страницата.
SKU: 176303-2-1-1 Categories: , , Tags: , ,

Description

Состав:

 100% памук.

Additional information

Величина

, , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машка маица”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping