Previous
Previous Product Image

женски патики

4.390,00 ден
Next

женски патики

4.390,00 ден
Next Product Image

женски патики

4.090,00 ден

EASY FLEX - нов современ дизајн на патики со чисти линии и универзална црна боја. Женскиот модел е нова колекција FLAIR 2022. Издржлива ткаенина, обезбедува максимална вентилација на нозете и удобност при секој чекор. Горен дел кој дише и ги одржува чевлите суви и удобни во текот на целиот ден. Удобна влошка која добро се вклопува во обликот на стапалото.
SKU: EASY FLEX W 880043 Categories: , , Tags: ,

Description

Состав:
- горен дел: еко кожа
- ѓон: MD+RB

Additional information

Број

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “женски патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping