Previous
Previous Product Image

долни тренерки

2.190,00 ден
Next

машка маица

1.190,00 ден
Next Product Image

долни тренерки

2.190,00 ден

Бордо, долен дел тренерки за мажи. Моделот има слободен крој. Ногата е исправена,ластик и врвки на половината. Се одликува со патент и џебови. Исклучително удобно за секојдневниот живот и спортот. Успешно се комбинира со маици и дуксери од нашите колекции. Купувајте брзо и лесно со нашата онлајн продавница.

Description

Состав:

85% памук
15% полиестер

 

Additional information

Величина

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “долни тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping