Previous
Previous Product Image

долен дел тренерки

2.090,00 ден
Next

долен дел

1.890,00 ден
Next Product Image

долен дел тренерки

2.090,00 ден

Розеви женски панталони FLAIR. Чист, удобен и практичен модел, погоден и за секојдневниот живот и за спортот. Одлично се комбинира со блуза и маичка во иста боја. Достапно и во различни бои. Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари.

Description

Состав:

70% памук

30% полиестер

Additional information

Величина

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “долен дел тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping