Previous
Previous Product Image

долен дел тренерки

2.090,00 ден
Next

долен дел тренерки

2.090,00 ден
Next Product Image

долен дел тренерки

2.090,00 ден

Женски панталони FLAIR во нежно зелена боја. Чист, удобен и практичен модел, погоден и за секојдневниот живот и за спортот. Одлично се комбинира со блуза и маичка во иста боја. Достапно и во различни бои. Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари.
Изберете величина и нарачајте Online на нашата веб-страна .

Description

Состав:

70% памук

30% полиестер.

Additional information

Величина

, , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “долен дел тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping