Previous
Previous Product Image

хеланки

1.290,00 ден
Next

дуксер

1.790,00 ден
Next Product Image

дуксер

1.790,00 ден

Женска блуза со долги ракави од FLAIR, бојата е нежно зелена. FLAIR принтот се наоѓа на пределот на градите. Совршено се комбинира со долен дел во иста боја. Достапен во неколку различни бои. 
SKU: 222007 Categories: , ,

Description

Состав:

70% памук

30% полиестер

Additional information

Величина

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “дуксер”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping